Topic: Konfiguracja felg i opon do konkretnego samochodu?

Hej wszystkim fanom motoryzacji. Chcę mojemu mężowi kupić felgi na urodziny ale szukam gdzieś takiego konfiguratora żeby można było bez problemu dobrać do tego opony. No wiecie, przychodzą, pyk i do auta xd

Re: Konfiguracja felg i opon do konkretnego samochodu?

Jeżeli o mnie chodzi to mogę ci polecić jedną sprawdzoną stronę gdzie ja zamawiałem ostatnie 2 komplety. Wejdź na http://sklep.opony-kunicki.pl/ i tam zobacz. Masz tam taką zakładkę gdzie masz felgi i tam jest właśnie taki programik smile Kupowałem też ostatnio na stronie dobry komplet opon letnich goodyeara w dobrej promocji dlatego też polecam.

Pamiętam ten sklep jeszcze jak nie sprzedawali przez internet. Mają gdzieś swoje magazyny w małej miejscowości. Zawsze kupowałem u nich opony firmy michelin bo mieli towar z pierwszej ręki. Druga sprawa, z doświadczenia wiem że lepiej kupić droższe opony i mieć spokój wink

U mnie w firmie oni wymieniają koła w naszych autach. Raz na jakiś czas jeździmy do nich na przeglądy i serwis ale to tak jak już się coś stanie. My jeździmy na zimowych oponach od pirelli bo mają najlepsze na rynku. Zresztą mam takie same w prywatnym aucie i nie narzekam big_smile

Normalnie skarb nie kobieta big_smile!! Akurat jeżeli chodzi o felgi to jest cała masa stron, ale ludzie tutaj piszą o jednej konkretnej z którą się akurat zgadzam. Spotkałem się z czymś takim że ludzie sprzedawali na aukcjach kilkuletnie opony w cenie nowej.

Już znalazłam fajny komplet. Do tego ogumienie pirelli opony były w dobrej cenie w tym zestawie dlatego się skusiłam smile Bardzo dziękuję wam za rady, trochę drogi ten mój prezencik ale dla takiego faceta to warto wink