Topic: Taniego turnusu rehabilitacyjnego szukam.

Czy jest możliwe żeby znaleźć tani wyjazd rehabilitacyjny gdzieś nad morze? Wiecie coś o takich ofertach? Bo szukałam w sieci, ale za dużo jest stron, które piszą o niczym i w sumie po tygodniu szukania nic nie wiem..

Re: Taniego turnusu rehabilitacyjnego szukam.

jakbyś szukała nad morzem tanich turnusów rehabilitacyjnych na ten rok, to ciężko.. raczej znajdziesz coś na następny sezon, teraz to już chyba wszystko już dawno jest porezerwowane, wiesz, im wcześniej, tym lepiej się za tym rozglądać.

No coś ty, jak ktoś sobie sam opłaca, to be trudu znajdzie oferty fajnych turnusów rehabilitacyj-nych all inclusive. Wystarczy tylko dobrze poszukać i wybrać sobie coś idealnego.

Myślisz, że tak się da rzeczywiście? Że tak bez problemu coś sobie znajdę? Nawet teraz, od ręki?

Pewnie, trzeba tylko się dobrze rozejrzeć, wiesz, czasami przychodnie lekarskei mają jakieś namiary na ośrodki prowadzące takie turnusy, może sprawdzisz u siebie? Ale ja bym na początek wróciła do Internetu, bo tu będziesz miała najwięcej ofert.

No chyba masz rację, może po prostu niedokładnie się wczytywałam w te Internety.. wink Dzięki za rady, biorę się za szukanie. smile