Topic: Pomysły na prezent

Witam. Mam taki problem. Otóż chodzi o to, że obecnie znajduje się raczej daleko od domu. Moja mama została w Warszawie i tak się składa, że niedługo ma urodziny. I ja bym chciał jej z tej okazji jakiś prezent zrobić. I nie mam żadnego pomysłu, co by tutaj wykombinować i jak jej ten prezent dać na drugi koniec Polski. Pomysłowość moja w tym momencie się do zera ogracznia. Macie może Wy jakieś ciekawe pomysły?

Re: Pomysły na prezent

Nie wiem może po prostu zadzwoń i złóż życzenia a prezent dasz mamie jak już będziesz w domu? Mama przecież zrozumie, że jesteś daleko od domu i prezentu nie masz jej jak dać. Przecież to całkiem normalne jak rodzina mieszka daleko

Ech, wy faceci, zero w ogóle pomyślunku. Co lubią kobiety? Oczywiście, że kwiaty Warszawa ma akurat sporo miejsc , w których to można fajnie i sprawnie zrobić. Nawet z takich kwiatów każda mama się ucieszy, jak dziecko jest daleko i nie może samo dać prezentu

Ale że niby jak mam to zrobić? Jak mam jej kwiaty wysłać? Kurierem? Pocztą?

Są takie specjalne kwiaciarnie internetowe w Warszawie i tam Po prostu składasz zamówienie i oni dostarczają kwiaty do domu na wskazany adres

A…czyli chodzi o kwiaty z dostawą Warszawa rzeczywiście coś takiego ma, czytałem nawet kiedyś o tym. No dobra. W takim razie pomysł już jest. Dzięki wielkie wink