Topic: Kafelki pod zabudowę kuchni, komu zlecić?

Witajcie wszyscy, zabieramy się z mężem do remontu kuchni i szukamy kogoś kto położy nam płytki pod zabudowę. Jest tego jakieś kilka dobrych metrów i na ścianę chcę dać duże kafle. Zna ktoś kogoś?

Re: Kafelki pod zabudowę kuchni, komu zlecić?

Nie tak dawno sama szukałam kogoś do płytek i po kilku godzinach spędzonych w internecie mogę ci polecić stronę http://glazurnictwociszewscy.pl/oferta/. Sprawdziłam naprawdę sporą ilość stron i tutaj jest najwięcej dobrych i takich szczerych opinii. U mnie jeszcze nie byli ale na pewno dam znać jak skończą.

Widziałem ich stronę jakiś czas temu. Szukając usług glazurniczych w Warszawie ich strona widnieje w większości wyników wyszukiwania. Mają bardzo fajne projekty za sobą i zdjęcia z realizacji tylko potwierdzają umiejętności.

A może mi ktoś powiedzieć, czy gdybym potrzebował zabudować łazienkę albo coś takiego to też jest taka opcja że oni mi to zrobią? Bo nie wiem jaki jest zakres usług.

No pewnie że na pewno big_smile Znaczy z tego co widziałam na zdjęciach to jest tam całkiem sporo realizacji gdzie są różne elementy w zabudowie więc muszą robić.