Topic: Co myślicie o zakupie leków przez Internet?

Czy zamawiacie leki lub suplementy przez Internet, a jeśli tak to co konkretnie?

Re: Co myślicie o zakupie leków przez Internet?

Takie same produkty jak wszystkie inne. Wiadomo, że nie kupisz leku na recepte, a jeśli ktoś taki lek oferuje to jest to troszke podejrzane. Jesli jednak chcesz kupić coś, co można dostać w zwykłym sklepie, na przykład jakiś środek przeciwbólowy typu voltaren żel tanio kupisz go własnie w necie. Podobnie jest z innymi popularnymi preparatami, które można kupić bez recepty. Jak kupujesz w sieci, to za opakowanie tabletek przeciwbólowych albo takiego espumisanu napewno zapłacisz nieco mniej niż w zwykłej osiedlowej aptece. Przynajmniej ja mam takie doswiadczenia.

Re: Co myślicie o zakupie leków przez Internet?

Niektóre rzeczy typu prezerwatywy też łatwiej i taniej kupić w sieci niż w aptece. Za przykład weź sobie gumki takie jak te http://www.bez-recepty24.pl/prezerwatyw … sztuk.html. Wiele osób wciąż wstydzi się kupić taki produkt w zwykłej aptece, zwłaszcza jak jest z małego miasta. Przez neta jest łatwiej.

Re: Co myślicie o zakupie leków przez Internet?

Leki to leki i wolę je kupować widząc produkt na oczy, ale różne suplementy czy dermokosmetyki hm… Internet jest lepszy bo masz większy wybór. Jak na przykład interesują Cię produkty takiej firmy http://www.bez-recepty24.pl/manufacturer/oeparol to zwyczajnie w necie masz ich większy wybór, nie wspominając już o kwestii ceny czy o wygodzie dostawy.