Topic: Co na prezent dla kogoś kto ma wszystko?

Szukam prezentu dla brata. Generalnie to on sobie większość rzeczy sam kupuje a nie są to rzeczy tanie. Ale akurat ksozt nie jest dla mnie problemem, chodzi bardziej o oryginalność prezentu. Czy wy macie może jakies pomysły na odjechane prezenty, na które nie wpadnie osoba, która ma wszystko i na wszystko może sobie pozwolić? Mieliście kiedyś taki problem?

Re: Co na prezent dla kogoś kto ma wszystko?

Nie znam twojego brata ale brzmi to tak, że raczej ne jest to człowiek, który lubi prezenty tanie. Ale i tak, oryginalność przede wszystkim. Może więc po prostu mu sprezentuj kawior? Nie jest to coś co większość ludzi kupuje sobie codziennie a na pewno pokaże mu, że myślisz o nim i go znasz. Taki kawior to na pewno bedzie dobry pomysł, żeby zjeść od razu z gośćmi albo wystawić przy innej okazji. Ja kiedyś tak zrobiłem i sprawiłem wielką przyjemność obdarowanej osobie.

Re: Co na prezent dla kogoś kto ma wszystko?

Też uważam, że to dobry pomysł. Tym bardziej, że w sklepach online kawior jest w dość fajnych cenach i można mieć pewność jakości. Taki polski ze sklepu Esturian na pewno spełni wszelkie oczekiwania brata. A przy okazji ty zaplusujesz, bo widzę, że się starasz jak najlepiej trafić w jego gust.