Topic: Skup trzody chlewnej – co polecacie?

Cześć. Ostatnio mam trochę problemy z moim odbiorcą trzody chlewnej i tak się zastanawiam gdzie warto się zaczepić żeby były rozsądne ceny i nie robili też specjalnych problemów. Mam trochę złe doświadczenia, mam dużo pracy na głowie z hodowlą i nie chcę się denerwować już na finalnym etapie, kiedy mam odbierać pieniądze. Możecie coś polecić ciekawe?

Re: Skup trzody chlewnej – co polecacie?

Ja tam zawsze dostawałem bardzo dobre pieniądze w skupie z trzodą chlewną, mam trochę znajomych, którzy też się tym zajmują to faktycznie ciągle narzekają, a ja tam mam w sumie same powody do radości big_smile Popytaj trochę ludzi, na pewno ktoś cos fajnego ci poleci.

łatwo powiedzieć, a trudniej zrobić, ja naprawdę nie bardzo mam kogo, sąsiedzi nic nie robią ze swoimi ziemiami i gospodarstwami, u nas to chyba jedyny czerpie kase z rolnictwa, reszta leci do okolicznego miasta do roboty.

My wozimy do firmy Agro-TransHandel już od długiego czasu i nigdy nie było problemów, pomijając naprawdę dobre ceny skupu to firma profesjonalnie działa, zawszewszystko się sprawnie odbywa, no żeby skupy zawsze takie były jak ten big_smile

zawsze to jakiś trop, co mi szkodzi spróbować, dzięki wielkie!