Topic: Hurtownia obuwia

Cześć Wam. Mam do Was pewną prośbę. Chcę zaopatrzyć swój sklep w nową dostawę wysokiej jakości obuwia i postanowiłem, że poszukam jakiegoś nowego, dobrego hurtownika. Jednak jak się okazało, nie jest to takie proste i pomyślałem, że może ktoś na tym forum mi coś doradzi? Być może ktoś z Was zna jakiegoś dobrego hurtownika?

Re: Hurtownia obuwia

Tak się składa, że jakiś czas temu wpadł mi w oko właśnie dobry hurtownik, który faktycznie w swoim asortyhmencie ma super obuwie, jeśli chcesz to wejdź sobie w ten link: http://www.form24.pl/O-firmie-cabout-pol-3.html jest tam wszystko opisane, wszelkie detale na temat firmy itp. Jak Ci zależy na dobrej jakości to się do nich zgłoś wink

Ale spoko mają obuwie pod tym linkiem co dałeś wink Chętnie sam bym sobie kupił niektóre buty jakbym zobaczył w sklepie, szczególnie, że cena jest spoko ;D Tak w ogóle, to mam pytanie, dużo z Was przykuwa uwagę do obuwia? Bo ja mam ciągle kłótnie o to z dziewczyną, która uważa, że obuwie to najważniejsza część garderoby.

Całkowicie się zgadzam z Twoją dziewczyną wink Obuwie mega dużo zdradza o człowieku, jak ktoś ma dobry styl i wyczucie, to to od razu wyjdzie właśnie po obuwiu. Jak ktoś z kolei niechlujnie się ubiera to będzie miał buty brzydkiej jakości itp. Także ja zawsze na to zwracam uwagę wink

To zależy.. czasem ktoś ma taki styl luzaka i po prostu nie patrzy na to jak się ubiera i jednak potrafi coś fajnie i umiejętnie połączyć, by wyglądać mega atrakcyjnie wink Mam takiego kolegę, który właśnie nie przejmuje się zbytio wyglądem, a czasem jak coś dopasuje to hmm.. wink można powiedzieć, że ciacho

Tak patrzę, że troszkę zniekształcił główny temat tego wątku, ale tak czy inaczej dziękuję za tego hurtownika co został mi polecony wink Wygląda na to, że to włąśnie do niego się zgłoszę wink Cieszę się, że napisałem, bo tak to bym nigdy nie wpadł na taki link jak form24.pl wink Nie ma co.. fora są niezawodne w takich kwestiach. Także dziękuję raz jeszcze i pozdrawiam!