Topic: Wykończenie salonu – co polecacie wykorzystać?

Strasznie trudno jest mi się połapać w tej dzisiejszej modzie, ale wlasnie przenosimy się z mężem do nowego mieszkania, gdzie do wykończenia jest tylko salon, poprzedni wlasciciel remontowal całe swoje mieszkanie, ale tego już zrobić nie zdążył, więc musimy się zająć kwestią. Możecie mi powiedzeć jak najlepiej wykończy takie wnętrze? Jakich materiałów użyć? Kompletnie nie mamy doświadczenia w kwestii takich prac remontowych hmm

Re: Wykończenie salonu – co polecacie wykorzystać?

Jak nie macie doświadczenia to po co się w ogóle bierzecie za to??? Udajcie się do jakiegoś specjalisty co się zajmuje takimi sprawami to na pewno doradzi wam co będzie dobre w takiej czy innej sytuacji. Tak moja rada.

Chodzi bardziej o kwestie finansowe, całakasa poszła na zakup mieszkania, więc teraz trzeba iść po kosztach.

A na co liczycie tak w ogóle? Jak dla mnie fajnie wyglądają wnętrza w tynkach ozdobnych, one nie są dzisiaj jakoś nie wiadomo jak drogie, a jednak bardzo fajnie się prezentują, masz taki jakby efekt kamienia na pospolitej ścianie, po kosztach właśnie big_smile

Ewentualnie farba strukturalna jako zamiennik do tego, ja mogę polecić bo sam stosowałem, kilka lat już coś takiego jest i bardzo dobrze się trzyma, trzeba tylko kupić porządną farbę.

heh, a ja bardziej myślałam o wytapetowaniu tego salonu big_smile

no to widzisz, ogólnie co kto lubi, swoją drogą teraz też bez problemu można kupić takie tapety 3D, które niejako mają właśnie chropowatą powierzchnię i tworzą taki efekt strukturalności na ścianie. Może nie jest to jakieś coś mega, ale sprawdza się, u znajomego coś takiego na ścianie jest nakjlejone.

Kurczę faktycznie sprawdziłam sobie jak wygląda ten beton architektoniczny cena jest naprawdę bardzo fajnai chyba się z mężem na to zdecydujemy. Dzięki wielki za pomoc bo ja nawet nie wiedziałam, że coś takiego możnakupić na rynku, człowiek dawno nic nie remontował to kompletnie wyleciał z tematu. Pozdrawiam!