Topic: Polećcie dobry sklep ze stanikami

Heeej dziewczyny! smile Mam już dosyć staników z sieciówek, które nigdy do końca nie pasują, potem się te paski wrzynają w plecy, do góry na dole, masakra to jest... ;/ Chcialabym wreszcie dobrać sobie stanik tak na serio i mieć do wyboru dużo rozmiarów. Teraz moge wydać na biustonosz więcej niż sto złotych także jest to ajkiś luksus. Proszę polećcie jakieś sklepy wysyłkowe z bielizną, jeśli możecie. Pozdrawiam serdecznie i czekam na propozycje.

Re: Polećcie dobry sklep ze stanikami

Cześć kochana. Ja ci moge polecić przede  wszystkim sklep Fernand Peril. Jest to zarazm nazwa sklepu jak i producent który dostarcza do niego staniki. Są to już takie bardziej ekskluzywne produkty no i możliwości dopasowania są dużo większe. oczywiście w sklepiku znalazły się i klasyczne modele, i usztywniane, i push-upy i copy. Także do wyboru do koloru, tylko kupywać wink.

A moja żona to kupuje zawsze w którejs tam sieciuwce i nie narzeka i bardzo ładnie wyglondatakżę nie wiem do konca o co wam chodzi z tymi drogimi stanikami tylko po tokupowaćzeby siano w błoto wyrzucać?? to chyba nie o to chodzi co nie.. po co...

No i tak to jest, odezwał się mężczyzna i od razu widzimy, że nie ma pojęcia, jak kobieta czuje się w staniku i jakie to jest ważne, żeby był dobrze dopasowany i nie uciskał. Może nie wie, że jest to ważne też dla zdrowia kobiety, bo przecież źle dofitowany stanik może doprowadzić do nowotworu nawet... Ech faceci..

ja siezgodze ze peril to jest dobry sklep z biustonoszami. kupilam takie takie fajne jasne, pastelowe modele, chyba dwa staniki kiedys. do tego maja fajna bielizneslubna dla kazdej panny mlodej. ja tam zawsze nosze pushup bo mam doscmale piersi ale jak kto woli no nie

Moim zdaniem dobrze dobrany stanik to jest nie tylko wygoda, ale też lepszy wygląd. Bo kobieta nie wygląda fajnie, jak jej piersi aż wyskakują z biustonosza no i tak samo jak się w nim „topi”. Dlaego warto wybierać w prawpdziwych specjalistycznych sklepach, a nie byle gdzie