Topic: Gdzie na urlop?

Polećcie mi jakieś fajne miejsce na kilkudniowy urlop. Planuje wyjazd z przyjaciółką i szukamy jakieś cieplego miejsca, z pięknymi plażami i żeby było gdzie wyjść wieczorem.

Re: Gdzie na urlop?

Może wakacje na Krecie? Na pewno jest ciepło, ale przyjemniej niż na kontynencie, poza tym mnóstwo fajnych ośrodków wypoczynkowych, piekne plaże, coś do zwiedzania i sporo nocnych atrakcji. Oferty wczasowe w tamten region geograficzny też nie należą do najdrozszych, więc warto, szczególnie jeśli nigdy wcześniej się tam nie było.

Re: Gdzie na urlop?

Zamiast czegoś europejskiego polecam bardziej afrykańskie klimaty. Niedrogie wczasy na Wyspach Kanaryjskich to fantastyczna przygoda, którą polecam przeżyć każdemu, kto szuka odrobiny odmiany i czegoś zupełnie nowego. Wyspy są piękne o każdej porze roku i jako miejsce turystyczne, zawsze można znaleźć coś interesującego do roboty.

Re: Gdzie na urlop?

Jak szukasz jakiegos typowo wypoczynkowego kurortu to ciekawym wyborem moze być Turcja. Zerknij sobie pod ten adres http://www.prestigetravel.pl/wczasy,Turcja. Znajdziesz tam kilka fajnych ofert turystycznych właśnie w tym kierunku. Niektórzy odradzają teraz wyjazdy do turcji, ale w kurortach i znanych osrodkach wypoczynkowych jest bardzo bezpiecznie.