Topic: Potrzebna placówka prowadząca szkolenia dla pedagogów

Witam wszystkich. Czy orientujecie sie może gdzie znajdę placówkę przeprowadzającą profesjonalne szkolenia dla pedagogów ? Zależy mi na kimś polecanym i sprawdzonym kto przekazuje przydatną wiedzę w sposób łatwy i przystępny. Jeśli współpraca układałaby się pomyślnie to chciałbym regularnie dosyłać nauczycieli i opiekunów na zajęcia.

Re: Potrzebna placówka prowadząca szkolenia dla pedagogów

Cześć, byłam na bardzo dobrym szkoleniu pomagającym w opiece nad dziećmi niepełnosprawnymi organizowanym przez tę organizację: http://jacekkielin.pl/ . Z tego co wiem jeżdżą po całym kraju wiec przy dobrym zgraniu nie będzie potrzeby wysyłać personelu gdzies daleko. Co do tematyki spotkań to są bardzo różne, pomagają polepszyc umiejętności pracy z dziećmi, młodzieżą, niepełnosprawnymi ruchowo i umysłowo. Osobiście oceniam je bardzo pozytywnie i będę chciała na pewno pojechać na kolejne.

Re: Potrzebna placówka prowadząca szkolenia dla pedagogów

Również byłem na ich szkoleniach i bardzo polecam. Prowadzą je profesjonalisci którzy mają olbrzymie doswiadczenie i wiedze w opiece nad drugim czlowiekiem. Byłem po olbrzymim wrazeniem ilosci metod i sposobów na poradzenie sobie w pozornie beznadziejnych sytuacjach. Tez mam nadzieje ze bedzie mi dane jeszcze raz sie z nimi spotkać bo naprawde warto.