Topic: Praca za granicą..

Witam. Jestem osobą młodą która chcę dorobić trochę pieniędzy, a niestety nie mogę tego osiągnąć w Polsce. Chcę więc wyjechać za granicę i najchętniej przyjąłbym ofertę pracy w Holandii bo czytałem, ze to bardzo przyjazny i tolerancyjny kraj i coraz więcej Polaków tam jeździ. Czy ktoś może słyszał o jakieś ofercie z tamtego miejsca? Lub regularnie jeździ tam i mógłby załatwić jakąś pewną pracę?

Re: Praca za granicą..

Cześć, o takim załatwianiu na lewo pracy od kogoś to nawet nie masz co liczyć, bo najczęściej to jest przekręt, żeby wyciągnąć kasę od innych. Wiem i pisze to niestety z doświadczenia, kiedyś miałem jechać na zbiory do jednego kraju i też się na takie coś naciąłem. Wpłacałem nawet zaliczki itp. ale okazało się, że nic z tego. Szukaj tylko pewnych firm, które mają w tym doświadczenie i faktycznie wyślą Cię do pracy.

Dokłądnie, to mega smutne, że w Polsce nie można nawet znaleźć odpwoiedniej pracy i trzeba jeździć po zagranicach ale tak to niestety wygląda. Sam się rozldam za jakimiś dobrymi ofertami ale poki co nic z tego ale mam nadzieje, ze jeszcze przed sezon cos znajde

Mój brat korzystał z tej oferty: http://www.praca-w-holandii.com.pl/oferta/ pod tym linkiem znajdziecie firmę, która pośredniczy w organizowaniu pracy w Holandii i oferuje wszystko co potrzeba : transport, zakwaterowanie itp. jest to legalna i co najważniejsze PEWNA opcja na wyjazd. Polecam wink

No proszę, to nad wyraz interesująca oferta. Jeszcze jak piszesz, że jest pewna to już w ogóle kontaktuje się z nimi i składam formularz zgłoszeniowy.

O proszę.. widzę, że można liczyć na ludzi an forach. Bardzo interesująca oferta pracy, przeglądnę ich stronę i na pewno będę aplikował. Bardzo mi się podoba perspektywa wyjazdu do Holandii i to jeszcze legalnie. Już myślałem, że albo pojadę w ciemno i będę próbwał tam coś ogarnąć, albo zrezygnuję i póki co spadłeś mi z nieba. Dzięki i oby się udało dostać tam do pracy.