Topic: Elementy do ogrodzenia kutego

Witam orientowal sie ktos moze ostatnio gdzie mozna kupic najlepsze plaskowniki i daszki do ogrodzenia stalowego?? Kute ogrodzenie to jest cos co mi sie zawsze podobalo i dlatego szukam teraz. Mam fachowca ktory mi zrobi caly plot itd. ale musze dokupic te elementy.. Nie wiem czy przez inernet to zamawiac czy nie co muwicie ??

Re: Elementy do ogrodzenia kutego

wejdź sobie tutaj, znalazłem taki sklep: http://sklep.metalzbyt.com.pl/330-elementy-kute-stal bardzo fajne mają te elementy w takim fajnym stylu. wszędzie takie pozakręcane zawijasy, musiał to naprawde prawdziwy fachowiec robic. tio jest fajne zawsze kurcze jakas ozdoba domu no nie

Witajcie, słuchajcie mam mały problem ale na lajcie. Mianowice musze z mezem dokonac zakupu słupków do ogrodzenia bo tamte juz na prawde sa do wyrzucenia. podlaczam sie pod temat bo widze ze gadacie o elementach do plota. Mamy ladne ogrodzenie wykute pomalowane na czarno i dobrze by bylo ze by to bylo cos pasujacego ze by nie bylo wiochy no nie. Pomózćie dziewczyny i chłpaki

O widzę dziewczyna się interesuje meskimi rzeczami ciekawe. To twoj facet powinien tu pisac albo w ogle wiedziec z czym to sie je i hartowac stal i nosic ziemniaki. Nie no ponioslo mnie. Wez napisz jakie duze bys chciala te slupki to znaczy jakie wysokie czy standardowy wymiar czy nie to ci poradze elko

ja ostatnio kupowalem bardzo wytrzymałe liny stalowe ocynkowane w sklepie Metalzbyt ponieważ mam firme ogolnobudowlną i potrzebowaliśmy czagoś solidnego do przenoszenia ciezkich materialow na budowie. sklep sie bardzo sprawdzil materialy dobrej jakosci i szybka wysylka. a elementy do płotu też mają także polecam. Pozdrawiam serdecznie

ło ale szeroka oferta wszystko do budownictwa, do domu ogrodu, metale nie metale, narzędziea nie narzędzia... fajnie tak wszystko w jednym miejscu dla klienta napewno wygodnie.. takie firmy ktore oferuja wszystko od r a zu na pewno sporo zyskuja na rynku wsrod konukrencji