Topic: Prezent ślubny

Witam wszystkich forumowiczów. Moja przyjaciółka zawsze  była oryginalna. W przyszłym miesiącu odbywa się w jej życiu podwójne wydarzenie: wesele, oraz chrzciny jej nowonarodzonego dziecka. Gabryś jeszcze nie mówi, ale już – jako przyszywana ciocia – pokochałam go całym serduszkiem. Zastanawiam się nad prezentem – odpowiednio dla Malwiny, jak i dla dzidziusia. Nie chcę dawać kwiatów czy czekoladek na prezent weselny, ewentualnie jako dodatek do prezentu. Nie znam się totalnie w tej kwestii. Poradzicie?

Re: Prezent ślubny

Znam świetny sklep, z akcesoriami dla niemowląt i ich mam. Wejdź na stronę wyprawkowy.pl. Nie powinnaś mieć problemu z kupnem prezent dla niemowlaka – chyba, że nie masz jeszcze swoich dzieci i nie wiesz, co potrzebuje taka istotka.

Re: Prezent ślubny

Nie mam dzieci, ale generalnie kocham je, gdyż swego czasu byłam nianią przez kawalątek etatu.

Re: Prezent ślubny

O prezent ślubny to może najlepiej zapytaj przyjaciółkę, lepiej nie kupować nic na własną rękę, bo lepiej zrobić prezent który nie będzie niespodzianką, niż taki, który będzie nietrafiony.

Re: Prezent ślubny

Co do prezentu dla dzidziusia, polecam wejść pod link: http://wyprawkowy.pl/inne-akcesoria-84. Są to głównie rzeczy do higieny, ale ja stawiałbym na nocne krzesełko z pozytywką – do wyboru masz kilka kolorów. Dzieci uwielbiają zabawki, oraz takie gadżety z bajerami, gdzie gra melodyjka, albo po prostu przedmiot wygląda ładnie. Oprócz tego kupując tutaj masz pewność, że krzesełko na drugi dzień się nie zniszczy, nie połamie.

Re: Prezent ślubny

Trzeba sobie zadać pytanie, z jakich przedmiotów najczęściej korzysta niemowlę. Odpowiesz najpewniej: z pieluszek i butelki. Jako, że pieluszki to nie jest zbyt udany prezent na chrzciny, może warto postawić na butelkę? Spory wybór masz pod linkiem: http://wyprawkowy.pl/butelki-i-akcesoria-235. Warto przeczytać informację na stronie, gdzie właściciele sklepu zapewniają, iż butelki są tworzone po konsultacji z ekspertami do spraw żywienia – na pewno wpłynie to na proces karmienia dziecka.