Topic: Szukam dobrego warsztatu w Warszawie, który zajmie się przezwojeniem silnika.

Witam wszystkich. Mam problem z silnikiem elektrycznym od chłodnicy auta, bo najwyraźniej spadła wydajność. Nic nie dymi, nie hałasuje, ale moc spadła co niestety da sie odczuć. Potrzebuje warsztatu ktory zajalby sie przezwojeniem, najlepiej z okolic Warszawy, lub samego miasta. Jeśli ktoś mógłby coś polecić to będę bardzo wdzięczny.

Re: Szukam dobrego warsztatu w Warszawie, który zajmie się przezwojeniem silnika.

A to nie lepiej kupić nowy, albo znaleźć na szrocie? Miałam ostatnio problem z czymś w zawieszeniu w moim samochodzie i chłopak przyniosl ze szrotu cale amortyzatory. Razem z moim ojcem wstawili do auta i już nie dudni tak na wybojach.

Re: Szukam dobrego warsztatu w Warszawie, który zajmie się przezwojeniem silnika.

Odpada. Kto mi zagwarantuje że nie trafię na silnik w takim stanie jak mój, albo nawet w gorszym? Wole już wydać pieniądze na dobrego fachowca od przezwajania silników, bo wtedy mam pewność że silnik bedzie jeszcze dlugo na chodzie. Dobry warsztat potrafi tak przezwoić silnik, że staje sie niesmiertelny. Poza tym kupno na szrocie elementu mechanicznego to nie to samo co część elektryczna, zapytaj o to chłopaka i ojca to przyznają mi rację smile.

Siemka. Pięknie to ująłeś i nie mam nawet co dodać. Części elektrycznych nie powinno brac sie ze szrotów, chyba ze jest silnik który mozna przezwoić. Stwierdzam z doświadczenia ze taka opcja jest chyba najlepsza, bo lubię majsterkować, a że nie mam odpowiedniej wiedzy ani urządzeń do przezwajania silników to znalazłem sobie bardzo dobry warsztat, który zrobił mi już sporo silników. Masz tu stronke: przezwajaniesilnikow.waw.pl. Robią porządnie, profesjonalnie i niedrogo. Polecam i pozdrawiam.

Bardzo dobry zakład. Tak jak napisał kolega przezwajają bardzo solidnie dobrymi maszynami. Mi polecił ich znajomy, a że potrzebowałem fachowca w tych sprawach do zrobienia porządnej roboty podwójnie emaliowanym drutem to się do nich zgłosiłem i jestem bardzo zadowolony. Z tego co pamiętam na stronie nie ma cennika na przezwajanie silników i trzeba do nich napisać zapytanie, albo zadzwonić i nawet lepiej bo wyceniają każdy indywidualny przypadek zamiast klepać wszystko w jednej cenie.