Topic: Potrzebny hydraulik. Nagląca sprawa.

Witam wszystkich. Będąc na wyjeździe zadzownił do mnie sąsiad z dołu, że go zalewam. Powiedziałem mu żeby szybko zamknął mi dopływ wody do mieszkania zaworem na klatce, sam wsiadłem w auto i z drugiego końca Polski wrociłem do Poznania. Oczywiście wszystko zalane, popuchniete podlogi i dywany nie do odratowania. Zlokalizowałem źródło, którym okazała się rura doprowadzająca wodę pod zlewem w kuchni. Chciałbym żeby ktoś bardzo szybko się tym zajął i zrobił to na tyle porządnie, żeby podobna akcja się już nie powtórzyła. Czy ktoś miał podobny problem i mógłby polecić kogoś sprawdzonego?

Re: Potrzebny hydraulik. Nagląca sprawa.

Nieciekawa sprawa. Mam nadzieję że miałeś przynajmniej ubezpeiczenie od takich rzeczy. Mi kiedyś poszła rura w łazience i korzystałam z usług Pana Przydanka z Poznania. Tu znajdziesz jego numer telefonu: http://dobry-hydraulik.com/ . W moim przypadku szczęsliwie nie zalałam nikogo, ale też sporo rzeczy się zniszczyło no i te nerwy, powodzenia.

Siemka. Jakieś trzy miesiące temu wezwałem hydraulika o którym pisze koleżanka i jestem bardzo zadowolony. Miałem drobny wyciek w kuchni ale dopiero ten hydrualik naprawił zawór jak należy. Swoją drogą bardzo sympatyczny i pomocny człowiek, a co ważniejsze solidny i punktualny. Jak dla mnie same plusy. Pozdrawiam.

Na stronie dobry-hydraulik.com przeczytałem że zajmują się również instalacjami centralnego ogrzewania, co bardzo mnie obecnie interesuje ale chciałbym jeszcze wcześniej zapytać czy ktoś korzystał z takiej usługi i jak ją ocenia? Będę wdzięczny za odpowiedź.

Hej! U mnie robili małą przebudowę sieci, bo dobudowałam dwa pokoje do których trzeba było dociągnąć rurki od co. Najpierw przyjechał fachowiec który od bardzo dawna robił dla mnie takie rzeczy, ale niestety chciał o wiele za dużo w porównaniu do pana Przydanka, którego polecił mi znajomy. Robota wykonana szybko, sprawnie i solidnie. Nic nie cieknie, nie psuje się, mogę tylko polecić.

Bardzo dziękuję za wiadomość. Mam podobną sytuację a słyszałem że ta firma niedrogo liczy sobie takie prace.