Topic: Wyjazd integracyjny dla nowych i starych pracowników firmy.

Pracuję w dziale HR pewnej poznańskich korporacji i mieliśmy ostatnio napływ nowych pracowników. Chcemy zorgnizować imprezę integracyjną w formie wspólnego weekendu, w grę wchodzi więc nocleg. Najlepiej, aby nie było to w mieście tylko gdzies obok. Czy możecie polecić coś ciekawego? To będzie nasz pierwszy wyjazd weekendowy, więc musi być profesjonalnie pod każdym względem.

Re: Wyjazd integracyjny dla nowych i starych pracowników firmy.

Czemu musi być weekend? Nie wstarczy gdzieś rrazem wyskoczyć? Skąd wiecie kto będzie mógł pojechać na ten wyjazd, tzn czy nie boisz się, że okaze się, że pojechala tylko polowa firmy?

Wyjazd jest obowiązkowy, chyba, że ktoś a zaświadczenie od lekarza. Chodzi o to, aby się wszyscy zintegrowali, nie tylko część zespołu. Jak mówiłam nie mamy doświadczenia, więc musimy zdać się na wiedze i profesjonalizm hotelu.

Obowiązkowe czy nie, zgłoś się do tego hotelu: hotel-agro.pl/ . Byłem uczestnikiem na dwudniowej konferencji, która była tam organizowana i musze powiedzieć, ze zaskoczyli mnie bardzo miło poziomem. Od jedzenia poprześcieradła w łóżkach, nie miałem się do czego przyczepić, a jstem dość wybredny. Z tego co wiem to mozna jeszcze podczas takiego jednego eventu zorganizować inny, bo miejsca jest naprawdę dużo.

Doskonale, o to mi właśnie chodziło, o coś z boku, przestronnego, z dobrym zapleczem i jedzeniem. Pracownikom nie przeszkadza, że będzie to wyjazd obowiązkowy, bo większość z nich o młodzi ludzie, dla których to jest jakaś atrakcja, szczególie w takim miejscu jak widzę jest Hotel Agro, inny sposób na integrowanie się. W mieście to by się upili i następnego dnia zadzwonilli ze zwolnieniem kacowym, a tak to przy okazji można się naprawdę poznać.