Topic: Monitoring do sklepu z bieżącym podglądem

Witam. Moi rodzice prowadzą od wielu lat sklep zoologiczny. Ostatnio zatrudnili nowego pracownika i zaczęło znikać w tajemniczych okolicznościach coraz więcej artykułów. Oczywiście nie chcą nikogo o nic oskarżać, przynajmniej dopóki nie zobaczą czarno na białym. Pomyślałem, że warto by zamontować wreszcie w sklepie porządny monitoring na całej powierzchni. Liczę na polecenie firmy, która się trudni instalacją telewizji przemysłowych w Krakowie. To ważne, by podgląd widoku z kamer cały czas był widoczny, bo rodzice więcej czasu spędzają w domu, niż na sklepie. Pozdrawiam.

Re: Monitoring do sklepu z bieżącym podglądem

Nie wiem, jak z monitoringiem i innymi, ale z kontrola dostępu Kraków polecono mi, by iść do sklepu na Tetmajera, oni się zajmują takimi elektronicznymi rzeczami, kamerami też. Wygrywają tym, że na prawdę znają się na tym, co robią, potrafią dobrze dobrać ofertę do potrzeb klienta i nie kasują przy tym milionów. Ja kupiłem u nich właśnie blokadę na drzwi, że dopiero po wpisaniu PINu się otwierają, fajna sprawa. Polecam, jak macie połączony sklep z domem, to tym bardziej smile

Potwierdzam słowa pana wyżej, syn znajomej pracuje w tym sklepie. Raz poszłam tam po poradę i pomogli, dostałam nawet znizke po znajomości tongue

Okej, dzięki za polecenie tego sklepu, zajrzę tam po drodze do pracy, może coś wpadnie mi w oko. Grunt, żeby zainstalowali, bo złota rączka to ze mnie żadna, a kable nie mogą zwisać przecież.