Topic: Dekoracje w domu

Witam wszystkich serdecznie wink Mam następującą kwestię do rozwiązania, otóż jestem obecnie w trakcie urządzania domu i w sumie niedawno złapałem się na tym, że mamy całkowicie gołe ściany, bez jakichkolwiek ozdób. Zastanawiam się jak je teraz dobrze zagospodarować…

Re: Dekoracje w domu

Nie do końca rozumiem, gołe ściany, czyli, że w domu nie masz nic?

Nie, nie chodzi o to, że są meble, większość dodaktów już kupionych, ale brakuje jakiś zawieszek bezpośrednio na ścianę itp. i zrobiłem temat, żeby odnaleźć inspiracje wink może macie jakieś pomysły?

U mnie w domu rodzinnym wisi wielki obraz rodzinny, namalowany na zamówienie przez malarza wink Widnieje na nim moja mama z tatą i wygląda bardzo pięknie. U siebie w domu też coś planuje w podobnym stylu, ale coś dużo bardziej na czasie.

Polecam żebyś do domu zakupił  fotoobrazy które wyglądają często niezwykle okazale, szczególnie jeśli są tworzone przez profesjonalistów wink

U mnie w pokoju kuzyn namalował wielkie grafiti na ścianę i wygląda to super wink

Ja się zgadzam z opinią koleżanki ciut powyżej wink polecam rozejrzeć się za ładnymi obrazami ściennymi. Samodzielnie zaprojektowałam i zamówiłam takie cudeńka na stronie decorshop.eu i pięknie się prezentują u nas na mieszkaniu wink Jest to piękny kolaż z mojego ślubu i dodatkowo został przygotowany tak, by maksymalnie pasował do wnętrza salonu. Coś pięknego wink Każdemu polecam.

A może po prostu kupisz inną ozdobę, typu zegar? Lub powiesisz plakat?

Dokładnie wink można zrobić piękna pułeczkę na książki wink Ewentualnie pomalować ściany tak, by same w sobie miały ładne wzorki wink Np.: zrobić ściany w kropki albo linie

Ja z kolei bym nie przesadzał z dodatkami na ściany. Osobiście cenię sobie minimalizm i nie lubię jak w pomieszczeniu znajduje się za dużo przedmiotów. Polecam zapoznać się z poradnikami feng shui, żeby mieć dobre pojęcie o tworzenie przestrzeni domowych z korzystnym przepływem energii wink