Topic: Jak przedłużyć erekcję?

hej, poszukuję rozmówców, którzy wiedzą w jaki sposób przedłuża się erekcję? Temat mnie męczy od jakiegoś czasu, a efekty widać niestety w małżeńskiej sypialni. Sam już nie wiem, czy to jakiś stres czy może inna rzecz… sad

Re: Jak przedłużyć erekcję?

Jak masz problem z zaburzeniem wytrysku, to z tego co się kiedyś orientowałem jest chyba trochę sposób na to. Korzystałeś np. z  tabletek wydłużających stosunek? Jest tego trochę na rynku. Jak sobie wrzucisz w google ten problem to na pewno wyskoczy ci wiele rozwiązań.

wiem, bo zrobiłem wstępne rozeznanie. Raczej chodziło mi, żeby tak bardziej po męsku pogadać… Z zoną to tak średnio mi idzie. Nie chce jej robic przykrości, ale  z drugiej strony mi tez nie jest łatwo…

Rozumiem cię doskonale. Ja też ucinam ten temat. Może trochę bez sensu, ale nie umiem o tym gadac i już.

Ale chyba jednak czasami warto o tym porozmawiać. No i na pewno szukac i przyczyny i rozwiązań. A te tabletki, o których już wspomniałem używał mój brat, który w zasadzie od początku jak rozpoczął swoje życie seksualne miał ciągle ten problem. Szkoda mi go było, więc szukaliśmy sposobu jak mu pomóc. Po wizycie u seksuologa przyszedł czas na branie różnych srodków, ale najwięcej pomogły mu te tabletki. Dziś już, chyba sprawa się unormowała.

czyli jest szansa na to, ze można opóźnić wytrysk? To super, bo już naprawdę zwątpiłem…