Topic: Czy w hurtowniach kosmetycznych kupię taniej?

Cześć, mam pytanie. Czy rzeczywiście w hurtowniach kosmetycznych kupuje się dużo taniej? Znajoma twierdzi, że o połowę ale nie chce mi się wierzyć. Ile jest taniej?

Re: Czy w hurtowniach kosmetycznych kupię taniej?

Tak jest rzeczywiście, bo tam z tego co wiem nie nalicza się tego co sklep dodaje no i masz za wiele sztuk cenę.Tylko nie wiem czy nie musisz kupować w takich dużych ilościach, żeby był z tego zysk... Może zadzwoń do konkretnej hurtowni i się dopytaj?

Jeśli chodzi o hurtownie kosmetyczne Warszawa to raj dla dziewczyn, które lubia się malować, bo jest ich mnóstwo. Dobre rozwiązanie to jest też, gdy prowadzisz jakiś mały sklep, możesz potem odsprzedać to w normalnej cenie albo tak jak ja kupujesz na spółę z kilkoma dziewczynami z pracy.

W innych miastach też tak jest? Wiecie gdzie mam szukać tych sklepów? Jestem z Łodzi i chętnie bym skorzystała, skoro rzeczywiście się opłaca

Najlepiej wpisz sobie w wyszukiwarka hurtownie i miasto i znajdziesz całe listy. Albo wejść na stronę taką zbiorczą, która wyszukuje w twojej okolicy, gdzie możesz kupić.

Jest naprawdę dużo taniej, super rozwiązanie dla mających mały biznes, jak sklepik osiedlowy czy dogeria!! Na pewno w Łodzi też znajdziesz coś takiego, przecież to duże miasto

Ja polecam jeśli chodzi o Twoje miasto firmę Reger, tylko z tego co wiem oni tylko szamponami się zajmują, zalezy jakich produktów szukasz, ja u nich tylko to zamawiałam. Ale tak w ogóle jak idzie o  hurtownie kosmetyczne Łódź to miasto gdzie mam wrażenie, że jest mniejszy jest wybór niż jak patrzę na inne duże miasta. Ja znalazłam to przez taką zbiorczą wyszukiwarke hurtowni, jak tam wcześniej ktoś ci wspominał