Topic: Jak wybrać dobre akcesoria dla dziecka?

Cześć, jestem młodą matką. Mam problem mam bardzo wrażliwe piersi i zastanawiam się, jaki laktator wybrać… Nie chcę, żeby za bardzo mnie bolały. Słyszałam, że ważna jest nakładka masująca, że bez niej to raczej ból i zgrzytanie zębami.
Druga sprawa, razem z mężem potrzebujemy jakiegoś dobrego fotelika dla naszego małego, powiem tylko, że ma siedem miesięcy…
No i ostatnie – ma któraś z Was może jakąś wanienkę na sprzedaż?? Boje się, żeby Sebastianek nie zsunął mi się tak, że główka mu się zanurzy pod wodę, więc musiałoby to być coś o odpowiednim kształcie. Z góry dzięki za pomoc.

Re: Jak wybrać dobre akcesoria dla dziecka?

Cześć, młoda Mamo smile. Mogę Ci pomóc w tej pierwszej sprawie. Polecam laktator Lovi, korzystałam tylko z niego, kiedy musiałam odciągać pokarm. Zero bólu, nie miałam też nigdy problemów, żeby wyprodukować odpowiednio dużo mleka… Odciąganie zawsze trochę trwa, no ale w przypadku tego sprzętu to naprawdę nie ma mowy o wysiłku, więc nie masz się czym martwić.

Re: Jak wybrać dobre akcesoria dla dziecka?

Jak laktator to ja polecam serdecznie dobry odkurzacz pozdrawiam

Re: Jak wybrać dobre akcesoria dla dziecka?

Ech, niektóre wypowiedzi to naprawdę… Słuchaj, my z chłopakiem to mieliśmy fotelik firmy Recaro, tutaj sobie możesz zobaczyć, oni mają naprawdę wytrzymałe te foteliki: http://www.patiimaks.pl/producenci/recaro. Dużo jest różnych modeli, dla waszego Sebastianka to dobry będzie taki do 12-tego miesiąca. Łatwo się to montuje, więc spokojnie można używać smile.
Konkretnej wanienki nie polecę, ale w tym samym sklepie masz sporo różnych wanieniek, spójrz sobie tutaj: http://www.patiimaks.pl/kategoria/wanienki-i-wiaderka. Przy tych, przy których pisze, że mają ergonomiczny kształt, to masz pewność, że nic złego się nie wydarzy. Mam nadzieje ze pomogłam.